Geldinzameling eilandproject Eerste Christelijk Lyceum.

17 november, 2009   -



Het Eerste Christelijk Lyceum (ECL) heeft  in week 46 zich voor de tweede keer met zes eerste klassen ingezet voor ChildsLife met hun eilandenproject.

Wij van ChildsLife gingen de klassen  langs om het geld op te halen en al gauw werd duidelijk dat alle leerlingen flink hun best hebben gedaan met  de inzameling . Klas 1GB had het meest opgehaald met €213.20! In totaal heeft de school maar liefst €1.104.51 opgehaald. Deze opbrengst zal ten goede komen aan een van de projecten in de Filippijnen die recentelijk nog is getroffen door een tyfoon, waar het geld dus erg welkom is.

ChildsLife bedankt  de leerlingen van het ECL voor  hun  inzet en hoopt dat de school zich nog  vaak zal inzetten voor ChildsLife. 

Klas 1Ha toont vol trots hun opbrengst voor het goede doel

 

ChildsLife
Nijverheidsweg 35b
2031 CN Haarlem
Tel. +31 (0)23-557 0081
Fax. +31 (0)23-562 0770
info@childslife.nl